Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Aktualności

Podziękownia za udział w projekcie Konsultujesz-Decydujesz

Dobiega końca roczny projekt dotyczący edukacji w zakresie przeprowadzania konsultacji społecznych. "Konsultujesz – Decydujesz! Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w woj. zachodniopomorskim" realizowany był przez Pracownię Pozarządową wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Trwa I edycja konkursu Koszaliński Lider NGO 2014 - czekamy na zgłoszenia!

Trwa I edycja konkursu Koszaliński Lider NGO 2014, który ma na celu wyłonienie najlepszej inicjatywy realizowanej przez koszalińską organizację pozarządową w minionym roku kalendarzowym. Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej gali w październiku 2014. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta w Koszalinie.

czytaj więcej...

ABC konsultacji społecznych - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Przekazujemy w Państwa ręce nową publikację Pracowni Pozarządowej -  "ABC konsultacji społecznych".Jest ona podsumowaniem prac i działań prowadzonych w ramach projektu „Konsultujesz Decydujesz! Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w woj. zachodniopomorskim”, który mieliśmy przyjemność realizować wspólnie z partnerem - Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Współpraca staje się standardem

Wybrane samorządy naszego województwo od kilku miesięcy wypracowują proces standardów w zakresie współpracy pomiędzy samorządem a lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej...

Rozpoczyna się nabór do ZRDPP

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatur na członków Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji (2014-2016). Nabór potrwa do dnia 22 lipca br.

czytaj więcej...

W mediach o Konsultujesz - decydujesz...

Zbliża się koniec projektu. Chcąc podzielić się naszymi doświadczeniami, stworzyliśmy dla Państwa cykl filmów i audycji radiowych dotyczący tematyki konsultacji obywatelskich jak i samego projektu. Zapraszamy zatem do posłuchania:

czytaj więcej...

FIP wojewódzki za nami...

W dniach 27-28 czerwca odbyło się Forum Inicjatyw Pozarządowych w województwie zachodniopomorskim, będące częścią projektu "III sektor dla Polski" realizowanego przez Sieć SPLOT i OFOP. Organizatorem regionalnym forum jest Pracownia Pozarządowa.

czytaj więcej...

Szczecin. VII Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO za nami

Już po raz siódmy spotkali się urzędnicy zajmujący się współpracą z organizacjami pozarządowymi na Pomorzu Zachodnim. 12 czerwca 2014 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się konferencja pn. „Budowanie jakości współpracy JST – NGO na Pomorzu Zachodnim”, zorganizowana w ramach Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO.

czytaj więcej...

Forum Inicjatyw Pozarządowych Województwa Zachodniopomorskiego.

Forum to spotkanie stu działaczy społecznych z naszego województwa, którzy wspólnie z ekspertami wypracują materiał będący podstawą ogólnopolskiej strategii rozwoju sektora pozarządowego. Forum to także warsztaty, prelekcje, wymiana doświadczeń.  Zapraszamy 27-28 czerwca do Kołobrzegu! 

czytaj więcej...

Kurs na konsultacje społeczne!

Zachęcamy osoby zainteresowane zagadnieniami konsultacji społecznych do skorzystania z kursu e-learningowego  przygotowanego w ramach projektu "Konsultujesz -Decydujesz!".

czytaj więcej...

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Partnerzy:

Aktualnie realizowane projekty:


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego