Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

AKTUALNOŚCI

SAVE THE DATE

Najbliższe miesiące to czas wielu wydarzeń organizowanych oraz współorganizowanych przez Pracownię Pozarządową. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z nich - już teraz zarezerwuj sobie czas.

czytaj więcej...

Działamy na rzecz rad działalności pożytku publicznego

Zapraszamy do lektury krótkiego tekstu przybliżającego nasze ostatnie działania na rzecz rad. Jest bardzo intensywnie :-)

czytaj więcej...

Konwent NGO w Kołobrzegu! - integrujemy III sektor!

Mamy wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić przedstawicieli III Sektora do udziału w Konwencie NGO, który odbędzie się w dniach 24-26.04.2015r. w Kołobrzegu.

czytaj więcej...

"Public space planning and revitalization" - wizyta studyjna

W dniach 14-16 kwietnia w stolicy Norwegii odbędzie się konferencja dot. partycypacyjnego planowania zagospodarowania przestrzennego miasta. Wezmą w niej udział specjaliści z całej Polski, w tym z Pracowni Pozarządowej.

czytaj więcej...

Festiwal Organizacji Pozarządowych zbliża się wielkimi krokami

W Pracowni Pozarządowej ruszają wielkie przygotowania! Już pod koniec maja kolejny raz koszalińskie organizacje pozarządowe spotkają się na swoim Festiwalu.

czytaj więcej...

Kilka słów o radach działalności pożytku publicznego

W ostatnim czasie Pracownia Pozarządowa prowadzi szereg działań na rzecz wzmocnienia rad działalności pożytku publicznego. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest taka rada - zapraszamy do artykułu. Być może czas ją powołać w Twoim samorządzie!

czytaj więcej...

Trwają prace nad Wieloletnim Programem Współpracy Gminy Miasta Koszalin z organizacjami pozarządowymi

W piątek 10 kwietnia w siedzibie Pracowni Pozarządowej odbyło się kolejne spotkanie zespołu roboczego pracującego nad Wieloletnim Programem Współpracy Gminy Miasta Koszalin z organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej...

337 małych rewolucji. W tym jedna nasza!

Ruszył portal www.projektyobywatelskie.pl, na którym przedstawiono prawie 340 projektów zrealizowanych w ramach Grantu Blokowego Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Jednym z nich jest projekt Pracowni Pozarządowej.

czytaj więcej...

Pracownia Pozarządowa została członkiem Zespołu ds. aktualizacji Strategii rozwiązywania problemów społecznych w Gminie Miasto Koszalin

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Koszalina włączyliśmy się w proces aktualizacji Strategii rozwiązywania problemów społecznych. Dnia 25 marca odbyło się pierwsze spotkanie zespołu.

czytaj więcej...

Powstaje strategia rozwoju Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej

W drugiej połowie marca rozpoczęły się działania mające na celu stworzenie strategii rozwoju Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej. Nasze stowarzyszenie ma zaszczyt koordynować ten proces.

czytaj więcej...

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Aktualnie realizowane projekty:

Koszalin - miasto na model

Rady Pożytku do STANDARDowego użytku

Współpraca z III sektorem


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego