Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

AKTUALNOŚCI

Mamy STANDARDY dla Rad Działalności Pożytku Publicznego

Udostępniamy do Państwa dyspozycji długo oczekiwane Standardy RDPP. Są one wynikiem pracy grupy eksperckiej powołanej  w ramach projektu "Rady Pożytku do STANDARDowego użytku".

czytaj więcej...

Końca dobiegł projekt poświęcony radom działalności pożytku publicznego...

30 czerwca zakończył się projekt „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku”. Przez ostatnich piętnaście miesięcy -  pięć organizacji pozarządowych i trzy urzędy marszałkowskie prowadziły szereg działań mających na celu wspieranie wymiany doświadczeń i edukację członków istniejących RDPP

czytaj więcej...

"Koszalin - miasto na model" - zakończenie projektu

Ponad dwa lata temu, wiosną 2013 roku w gronie trzech partnerów, Pracowni Pozarządowej, Fundacji Nauka dla Środowiska oraz Miasta Koszalin podjęliśmy decyzję, aby dotychczasowe relacje samorządu koszalińskiego z sektorem pozarządowym usystematyzować. Dziś, 30 czerwca, jest ostatni dzień realizacji naszego wspólnego projektu "Koszalin - miasto na model".

czytaj więcej...

Śródmieście Koszalina oczami mieszkańców – wyniki badań ankietowych oraz sondażu internetowego

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyniki badań mieszkańców Koszalina, podczas których udało nam się zebrać ok. 1300 opinii dotyczących zagospodarowania centrum naszego miasta.             

czytaj więcej...

Szczecin: konferencja - "Relacje administracji publicznej i organizacji pozarządowych na Pomorzu Zachodnim"

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych i członków Rad Działalności Pożytku Publicznego. Zaprezentujemy m.in. znowelizowaną Ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, możliwości  pozyskania funduszy dla JST i NGO - płynące z nowej perspektywy finansowania 2014-2020, stworzymy okazję do spotkania, wspólnej debaty i wymiany doświadczeń nt. współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi i funkcjonowania ciał dialogu społecznego w wymiarze praktycznym.

czytaj więcej...

Konferencja „Przestrzeń obywatelska – Koszalin Śródmieście”

Serdecznie zapraszamy na konferencję dotyczącą planowania rozwoju dzielnicy Śródmieście w Koszalinie odbywającą się w dniach 16-17 czerwca.

czytaj więcej...

Koszalin: konferencja „Pozarządowy Koszalin – nowe impulsy do działania”

Zapraszamy na konferencję 15 czerwca 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Koszalinie.Podczas konferencji zaprezentujemy Państwu rezultaty projektu „Koszalin-miasto na model. Program współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi” oraz omówimy finansowanie działań organizacji pozarządowych. W ostatniej części konferencji odbędą się warsztaty dotyczące strategii rozwoju sektora pozarządowego w Koszalinie.

czytaj więcej...

Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych już za nami!

Serdecznie dziękujemy  występującym gościom, licznie zgromadzonym organizacjom oraz mieszkańcom za udział w Koszalińskim Festiwalu Organizacji Pozarządowych!

czytaj więcej...

Konferencja w Dźwirzynie: Jeszcze czekamy na chętnych oraz podajemy szczegóły dotyczące transportu.

Już 26 maja organizacje pozarządowe spotykają się na konferencji w Dźwirzynie...Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zatem zapraszamy do wpisywania się na listę uczestników pod nr. tel. 94 340 35 23.

czytaj więcej...

Zobacz, jak działają inni. Wizyta studyjna - Łódź/Tomaszów Mazowiecki/Legnica

Zapraszamy Członków RDPP na trzecią, ostatnią już wiztytę studyjną organizowaną w ramach projektu pn. „Rady pożytku do STANDARDowego użytku”. W dniach 10-12 czerwca 2015 r. wybierzemy się do Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego i Legnicy, by poznać dobre praktyki dotyczące funkcjonowania Rad w innych częściach Polski.

czytaj więcej...

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Aktualnie realizowane projekty:

Koszalin - miasto na model

Rady Pożytku do STANDARDowego użytku

Współpraca z III sektorem


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego