Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

AKTUALNOŚCI

Podyskutujmy o Śródmieściu przy kawie!

Zapraszamy mieszkańców Koszalina na popołudniową Kawiarenkę Obywatelską, zorganizowaną przy kawie i smacznym ciastku. Porozmawiajmy o sercu naszego Miasta - Śródmieściu. 21 stycznia, Radio Koszalin, godz. 16.00.

czytaj więcej...

Nowy harmonogram warsztatów "Przestrzeń obywatelska - Koszalin Śródmieście"

Z powodów trudności prowadzącego z przyjazdem w zadeklarowanym terminie, daty warsztatów musiały ulec zmianie. Przedstawiamy nowy harmonogram spotkań.

czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty dla organizacji! Ostatnie wolne miejsca!

Zapraszamy organizacje pozarządowe na bezpłatne warsztaty specjalistyczne, skierowane do przedstawicieli sektora pozarządowego z terenu województwa zachodniopomorskiego. Są jeszcze wolne miejsca na warsztat  „Co każdy członek Zarządu wiedzieć powinien – czyli o budowaniu potencjału organizacji pozarządowej” - 18 listopada w Szczecinie.

czytaj więcej...

Informujemy, iż WARSZTAT poświęcony GOSPODARCE  - zaplanowany dnia 12.11.2015r w CITY BOX z przyczyn niezależnych od Pracowni Pozarządowej zostaje odwołany.

czytaj więcej...

Warsztaty "Przestrzeń obywatelska - Koszalin Śródmieście" - AKTUALIZACJA

W najbliższych dniach rozpocznie się realizacja kolejnego ważnego etapu procesu planowania obywatelskiego dotyczącego zagospodarowania Śródmieścia Koszalina. Przez kilka tygodni prowadzony będzie cykl warsztatów mających na celu dalszą pracę nad wnioskami i rekomendacjami służącymi rozwojowi Śródmieścia.

czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty dla organizacji! Nauczymy Cię jak stworzyć wniosek do FIO, dowiesz się jak wzmocnić i wykorzystać potencjał swojej organizacji!

Pracownia Pozarządowa rozpoczyna cykl szkoleń i warsztatów specjalistycznych, skierowanych do przedstawicieli sektora pozarządowego z terenu województwa zachodniopomorskiego. Ich celem jest wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych w codziennej działalności oraz zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia ofert na konkurs Programu FIO 2016.

czytaj więcej...

Zaszczytny tytuł Lidera NGO 2015 – zdobyła Fundacja Zdążyć z Miłością.

Fundacja została wyróżniona za utworzenie pierwszego w Koszalinie mieszkania chronionego dla samotnych, bezdomnych matek i ich dzieci.

czytaj więcej...

Nastąpiło wielkie odliczanie …

Szanowni Państwo, Już za kilka godzin poznamy Zwycięzcę tegorocznego konkursu „LIDER NGO 2015r”.

czytaj więcej...

Długotrwale bezrobotni wykorzysali swoją szansę - mają pracę!

W projekcie pn.: „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia” wzięły udział 63 osoby długotrwale bezrobotne. Mimo wielu barier i trudności, aż 17 z nich może cieszyć się z podjęcia zatrudnienia.

czytaj więcej...

KONKURS LIDER NGO 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie najlepszej inicjatywy realizowanej przez koszalińską organizację pozarządową w minionym roku kalendarzowym. Zgłoszenia do 25 września.

czytaj więcej...

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Aktualnie realizowane projekty:

Koszalin - miasto na model

Rady Pożytku do STANDARDowego użytku

Współpraca z III sektorem


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego