Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Aktualności

Zapytanie ofertowe na świadczenie pracy coacha/opiekuna uczestniczek i uczestników II edycji projektu „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie pracy coacha/opiekuna uczestniczek i uczestników II edycji projektu PO KL 7.2.1 „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na usługi transportu grupowego - powiat szczecinecki

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług w zakresie zapewnienia transportu grupowego dla średnio12 osób, uczestników i uczestniczek projektu  PO KL 7.2.1 „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”.

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na usługi transportu grupowego - powiat świdwiński

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług w zakresie zapewnienia transportu grupowego dla średnio 12 osób, uczestników i uczestniczek projektu  PO KL 7.2.1 „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”.

czytaj więcej...

Bezpłatne doradztwo dla organizacji pozarządowych i samorządu

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz samorządu z terenu województwa zachodniopomorskiego od września rozpoczynamy świadczenie usług doradczych  w tematyce współpracy NGO z JST.

czytaj więcej...

I Forum Obszarowe Rad Działalności Pożytku Publicznego

W imieniu Pracowni Pozarządowej i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa (przedstawicieli Rad Działalności Pożytku Publicznego z woj. zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego) do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest I  Forum Obszarowe Rad Działalności Pożytku Publicznego

czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne spotkania powiatowe dla przedstwicieli JST i NGO

Spotkania odbywają sie na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. RAZEM zastanowimy się co możemy WSPÓLNIE uczynić, by poprawić działanie ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH i ich współpracę z SAMORZADAMI.

czytaj więcej...

Spotkania informacyjno-rekrutacyjne dla bezrobotnych powyżej 50 roku życia

Zapraszamy na spotkania informacyjno-rekrutacyjne, które odbędą się w Barwicach i Świdwinie, Rąbinie oraz Grzmiącejw dniach 15 i 17 i 18 września 2014 r. REKRUTACJA trwa do końca września!!!

czytaj więcej...

Zakończyliśy dwuletni projekt dla osób niepełnosprawnych intelektualnie

W ubiegłą sobotę zakończyliśmy projekt "Pomóżcie, a pokażę, że potrafię...". Dwuletnie działania prowadzone przez nas i naszego partnera, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Koszalinie, obfitowały w wiele sukcesów za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do nich przyczynili.

czytaj więcej...

Spotkania powiatowe dla przedstwicieli JST i NGO tuż tuż

Szanowni Państwo,W imieniu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego i Pracowni Pozarządowej, współrealizujących projekt pn. „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku”  informujemy, iż  po wakacyjnej przerwie wznawiamy cykl plenarnych spotkań w powiatach woj. zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

III edycja projektu szkoleniowego dla osób powyżej 50 roku życia - REKRUTACJA

Poszukujemy osób w wieku 50-64 lat, niezatrudnionych, zarejestrowanych w PUP oraz mieszkających na terenach: MG Barwice, Gm. Grzmiąca, Gm. Białogard,  Gm. Tychowo, Gm. Rąbino, Gm. Sławoborze, Gm. Brzeżno i Gm. Świdwin.

czytaj więcej...

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Partnerzy:

Aktualnie realizowane projekty:


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego