Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Aktualności

BIBLIOTEKA POZARZĄDOWA

Zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki pozarządowej. Zgromadziliśmy dla Państwa blisko 400 pozycji dotyczących działalności organizacji pozarządowych, aktywności obywatelskiej oraz środków europejskich.

czytaj więcej...

Wizyta studyjna dla Członków RDPP

W jednym miejscu spotkają się Członkowie w Gminnych/Powiatowych/Wojewódzkich RDPP z CAŁEJ POLSKI! Kiedy? - 1-3 grudnia 2014 r. Gdzie? - województwo świętokrzyskie

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na wybór hoteli podczas wizyt studyjnej 1-3.12.2014

Zapraszamy do składania ofert. Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelarsko-restauracyjna dla 96 uczestników Wizyty Studyjnej w terminie 01.12.2014r - 03.12.2014r., na terenie województwa świętokrzyskiego.

czytaj więcej...

UWAGA! II Forum Obszarowego RDPP przesunięte na II dekade stycznia 2015 r.

Z przykrością informujemy, iż w związku z bardzo niską ilością ZGŁOSZEŃ uczestników II Forum Obszarowego RDPP województw Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Lubuskiego oraz Wielkopolskiego w porozumieniu z wszystkimi Partnerami projektu z przykrością musimy zawiadomić, że podjęto decyzję o odwołaniu obecnego terminu Forum.

czytaj więcej...

VIII Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO - Ruszyła rekrutacja

Już po raz ósmy Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego i Pracownia Pozarządowa mają przyjemność zaprosić na konferencję pn. „Innowacyjne podejście do współpracy finansowej JST i NGO na Pomorzu Zachodnim” organizowaną w ramach VIII Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO, która odbędzie się w  dniu 27 listopada 2014 r. w Hotelu Focus w Szczecinie.

czytaj więcej...

II Forum Obszarowe Rad Działalności Pożytku Publicznego

II  Forum Obszarowym Rad Działalności Pożytku Publicznego odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22 listopada 2014r.   Będzie to już drugie wydarzenie w skali 4 województw i kraju, adresowane do członków RDPP (przedstawicieli organizacji pozarządowych i samorządów), którzy będą uczestnikami i jednocześnie twórcami pierwszego w historii obowiązywania UDPPiW  Zgromadzenia Rad Działalności Pożytku Publicznego, obejmującego swoim zasięgiem aż 1/4 Polski.

czytaj więcej...

Zindeksowaliśmy zachodniopomorskie rady!

W województwie zachodniopomorskim właśnie dobiegł końca proces badania narzędziem samooceny rad działalności pożytku publicznego. Warto przypomnieć, że nasze województwo posiada jedynie 8 Rad: wojewódzką, 2 powiatowe oraz 5 gminnych .Wszystkie z nich dzielnie poddały pod autoewaluację efekty swoich dotychczasowych prac.

czytaj więcej...

WSPÓLNIE NA RZECZ RAD DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Od marca tego roku Pracownia Pozarządowa wraz z 7 partnerami realizuje projekt ‘Rady Pożytku do SATNDARDowego Użytku’. Nasz projekt jest częścią większego przedsięwzięcia SIECI SPLOT, mającego na celu wzmocnienie  istniejących i powołanie nowych Rad w całej Polsce. Chcemy by po zakończeniu projektu RDPP były liczne, silne oraz by sprawnie funkcjonowały swoich  samorządami i ze sobą.  

czytaj więcej...

Powołaliśmy Zachodniopomorską Federację Pozarządową!

1 października 2014r. wraz z partnerami założyliśmy federację łączącą zachodniopomorskie organizacje pozarządowe.Połączyliśmy siły, by wspólnie z innymi organizacjami zmieniać pozycję sektora pozarządowego w naszym województwie.Zapowiada się zmiana, zapowiada się coś wielkiego!

czytaj więcej...

Informacja o wyniku oferty z dnia 20.09.2014 r. - świadczenie pracy coacha/opiekuna - II etap

Informacja o wyniku oferty z dnia 20.09.2014 r. dotyczącej na świadczenie pracy coacha/opiekuna, po II etapie przeprowadzenia postępowania ogłoszonym w dniu 06.10.2014 r.

czytaj więcej...

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Partnerzy:

Aktualnie realizowane projekty:


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego