Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Aktualności

Zakończyliśy dwuletni projekt dla osób niepełnosprawnych intelektualnie

W ubiegłą sobotę zakończyliśmy projekt "Pomóżcie, a pokażę, że potrafię...". Dwuletnie działania prowadzone przez nas i naszego partnera, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Koszalinie, obfitowały w wiele sukcesów za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do nich przyczynili.

czytaj więcej...

Spotkania powiatowe dla przedstwicieli JST i NGO tuż tuż

Szanowni Państwo,W imieniu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego i Pracowni Pozarządowej, współrealizujących projekt pn. „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku”  informujemy, iż  po wakacyjnej przerwie wznawiamy cykl plenarnych spotkań w powiatach woj. zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Konsultowaliśmy, teraz dzielimy się doświadczeniem.

Zapraszamy do oglądania! Powstały filmy instruktażowe dotyczące tematyki konsultacji społecznych. Dostępne są na kanale youtube Pracowni Pozarzadowej.

czytaj więcej...

Podziękownia za udział w projekcie Konsultujesz-Decydujesz

Dobiega końca roczny projekt dotyczący edukacji w zakresie przeprowadzania konsultacji społecznych. "Konsultujesz – Decydujesz! Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w woj. zachodniopomorskim" realizowany był przez Pracownię Pozarządową wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Trwa I edycja konkursu Koszaliński Lider NGO 2014 - czekamy na zgłoszenia!

Trwa I edycja konkursu Koszaliński Lider NGO 2014, który ma na celu wyłonienie najlepszej inicjatywy realizowanej przez koszalińską organizację pozarządową w minionym roku kalendarzowym. Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej gali w październiku 2014. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta w Koszalinie.

czytaj więcej...

ABC konsultacji społecznych - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Przekazujemy w Państwa ręce nową publikację Pracowni Pozarządowej -  "ABC konsultacji społecznych".Jest ona podsumowaniem prac i działań prowadzonych w ramach projektu „Konsultujesz Decydujesz! Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w woj. zachodniopomorskim”, który mieliśmy przyjemność realizować wspólnie z partnerem - Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

Współpraca staje się standardem

Wybrane samorządy naszego województwo od kilku miesięcy wypracowują proces standardów w zakresie współpracy pomiędzy samorządem a lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej...

Rozpoczyna się nabór do ZRDPP

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatur na członków Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji (2014-2016). Nabór potrwa do dnia 22 lipca br.

czytaj więcej...

W mediach o Konsultujesz - decydujesz...

Zbliża się koniec projektu. Chcąc podzielić się naszymi doświadczeniami, stworzyliśmy dla Państwa cykl filmów i audycji radiowych dotyczący tematyki konsultacji obywatelskich jak i samego projektu. Zapraszamy zatem do posłuchania:

czytaj więcej...

FIP wojewódzki za nami...

W dniach 27-28 czerwca odbyło się Forum Inicjatyw Pozarządowych w województwie zachodniopomorskim, będące częścią projektu "III sektor dla Polski" realizowanego przez Sieć SPLOT i OFOP. Organizatorem regionalnym forum jest Pracownia Pozarządowa.

czytaj więcej...

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Partnerzy:

Aktualnie realizowane projekty:


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego