Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Aktualności

II Obszarowe Forum RDPP!

Tym razem członków rad działalności pożytku publicznego zapraszamy do Polic k. Szczecina w dniach 5-7 lutego 2015 r..

czytaj więcej...

STANDARDY funkcjonowania Rad Działalności Pożytku Publicznego w fazie konsultacji!

Zachęcamy wszystkich Państwa zainteresowanych tematem Rad Działalności Pożytku Publicznego do wyrażenia opinii  na temat proponowanych standardów ich funkcjonowania. Karta konsultacyjna dostępna w treści wiadomości.

czytaj więcej...

Dobre RADY dla zachodniopomorskich RAD pożytku publicznego

Jako realizatorzy projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku” chcielibyśmy serdecznie zachęcić do korzystania z doradztwa przeznaczonego dla istniejących i nowopowołujących się RDPP  w woj. zachodniopomorskim.

czytaj więcej...

BIBLIOTEKA POZARZĄDOWA

Zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki pozarządowej. Zgromadziliśmy dla Państwa blisko 400 pozycji dotyczących działalności organizacji pozarządowych, aktywności obywatelskiej oraz środków europejskich.

czytaj więcej...

Wizyta studyjna dla Członków RDPP

W jednym miejscu spotkają się Członkowie w Gminnych/Powiatowych/Wojewódzkich RDPP z CAŁEJ POLSKI! Kiedy? - 1-3 grudnia 2014 r. Gdzie? - województwo świętokrzyskie

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na wybór hoteli podczas wizyt studyjnej 1-3.12.2014

Zapraszamy do składania ofert. Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelarsko-restauracyjna dla 96 uczestników Wizyty Studyjnej w terminie 01.12.2014r - 03.12.2014r., na terenie województwa świętokrzyskiego.

czytaj więcej...

UWAGA! II Forum Obszarowego RDPP przesunięte na II dekade stycznia 2015 r.

Z przykrością informujemy, iż w związku z bardzo niską ilością ZGŁOSZEŃ uczestników II Forum Obszarowego RDPP województw Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Lubuskiego oraz Wielkopolskiego w porozumieniu z wszystkimi Partnerami projektu z przykrością musimy zawiadomić, że podjęto decyzję o odwołaniu obecnego terminu Forum.

czytaj więcej...

VIII Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO - Ruszyła rekrutacja

Już po raz ósmy Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego i Pracownia Pozarządowa mają przyjemność zaprosić na konferencję pn. „Innowacyjne podejście do współpracy finansowej JST i NGO na Pomorzu Zachodnim” organizowaną w ramach VIII Zachodniopomorskiego Forum Pełnomocników ds. NGO, która odbędzie się w  dniu 27 listopada 2014 r. w Hotelu Focus w Szczecinie.

czytaj więcej...

II Forum Obszarowe Rad Działalności Pożytku Publicznego

II  Forum Obszarowym Rad Działalności Pożytku Publicznego odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22 listopada 2014r.   Będzie to już drugie wydarzenie w skali 4 województw i kraju, adresowane do członków RDPP (przedstawicieli organizacji pozarządowych i samorządów), którzy będą uczestnikami i jednocześnie twórcami pierwszego w historii obowiązywania UDPPiW  Zgromadzenia Rad Działalności Pożytku Publicznego, obejmującego swoim zasięgiem aż 1/4 Polski.

czytaj więcej...

Zindeksowaliśmy zachodniopomorskie rady!

W województwie zachodniopomorskim właśnie dobiegł końca proces badania narzędziem samooceny rad działalności pożytku publicznego. Warto przypomnieć, że nasze województwo posiada jedynie 8 Rad: wojewódzką, 2 powiatowe oraz 5 gminnych .Wszystkie z nich dzielnie poddały pod autoewaluację efekty swoich dotychczasowych prac.

czytaj więcej...

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Aktualnie realizowane projekty:

Koszalin - miasto na model

Rady Pożytku do STANDARDowego użytku

Współpraca z III sektorem


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego