Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Aktualności

Powołaliśmy Zachodniopomorską Federację Pozarządową!

1 października 2014r. wraz z partnerami założyliśmy federację łączącą zachodniopomorskie organizacje pozarządowe.Połączyliśmy siły, by wspólnie z innymi organizacjami zmieniać pozycję sektora pozarządowego w naszym województwie.Zapowiada się zmiana, zapowiada się coś wielkiego!

czytaj więcej...

Informacja o wyniku oferty z dnia 20.09.2014 r. - świadczenie pracy coacha/opiekuna - II etap

Informacja o wyniku oferty z dnia 20.09.2014 r. dotyczącej na świadczenie pracy coacha/opiekuna, po II etapie przeprowadzenia postępowania ogłoszonym w dniu 06.10.2014 r.

czytaj więcej...

Szkolenia specjalistyczne – dla członków RDPP w woj. zachodniopomorskim

"Rady Działalności Pożytku Publicznego: możliwości i narzędzia działania" - to dwudniowe szkolenie dla członków wojewódzkiej, powiatowych i gminnych Rad Działalności Pożytku Publicznego. Zapraszamy 24-25 oraz 28-29 października.

czytaj więcej...

Informacja o wyniku oferty z dnia 22.09.2014 r. dotyczącej transportu grupowego

Informacja o wyniku oferty z dnia 22.09.2014 r. dotyczącej transportu grupowego na dwóch trasach dla ok.13 osób, uczestników i uczestniczek projektu „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”

czytaj więcej...

7 października 2014r. obchodzimy pierwszy Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych

Dnia 7 października 2014r. obchodzimy pierwszy Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych. W wielu miastach na świecie ustanawia się takie święto w celu podkreślenia roli organizacji pozarządowych w budowie społeczeństwa obywatelskiego, a także ich działań na rzecz mieszkańców i rozwoju lokalnego.

czytaj więcej...

Zapytanie o wycenę usługi noclegu i wyżywienia dla 13 uczestników podczas 2 szkoleń

Zapraszamy serdecznie do składnia ofert do zapytania o wycenę usługi noclegu i wyżywienia dla 13 uczestników podczas 2 szkoleń. Wycenę usługi proszę przesłać na załączonym wzorze do dnia 3 października 2014r. do godziny 11.00.

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na świadczenie pracy coacha/opiekuna uczestniczek i uczestników II edycji projektu „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie pracy coacha/opiekuna uczestniczek i uczestników II edycji projektu PO KL 7.2.1 „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na usługi transportu grupowego - powiat szczecinecki

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług w zakresie zapewnienia transportu grupowego dla średnio12 osób, uczestników i uczestniczek projektu  PO KL 7.2.1 „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”.

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na usługi transportu grupowego - powiat świdwiński

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług w zakresie zapewnienia transportu grupowego dla średnio 12 osób, uczestników i uczestniczek projektu  PO KL 7.2.1 „Bilet powrotny. Aktywizacja osób po 50 roku życia”.

czytaj więcej...

 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011

Partnerzy:

Aktualnie realizowane projekty:


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego