Pracownia Pozarzadowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2

Napisz do nas

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

AKTUALNOŚCI

Festiwal Organizacji Pozarządowych 2016

Przed nami kolejny Festiwal Organizacji Pozarządowych! W tym roku szczególny, ponieważ odbywający się podczas kulminacji obchodów Jubileuszu 750-lecia Miasta Koszalina.  Podczas Festiwalu koszalińskie stowarzyszenia i fundacje zapewnią mieszkańcom dzień pełen atrakcji!

czytaj więcej...

Trwa akcja "Zostawiam 1% w Koszalinie"

Akcję „Zostawiam 1% w Koszalinie” zainicjowaliśmy w 2014 roku i od tej pory corocznie zachęcamy koszalinian i koszalinianki do pozostawienia 1% podatku w Koszalinie.

czytaj więcej...

KONSULTACJE projektu Programu rozwoju Śródmieścia Koszalina!

Zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z uprzejmą prośbą o poświęcenie czasu na zapoznanie się z załączonym projektem i podzielenie się swoimi uwagami co do jego zawartości i/lub propozycjami nowych zapisów w jego treści.

czytaj więcej...

Nowy projekt Pracowni i Gminy Biały Bór! Zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu w Gminie Biały Bór działań związanych z tworzeniem strategii rozwoju turystyki Gminy.Jest to już kolejny przypadek animacji rozwoju społeczności w Gminie Biały Bór prowadzonej przez Pracownię Pozarządową we współpracy z władzami lokalnymi.

czytaj więcej...

Podyskutujmy o Śródmieściu przy kawie!

Zapraszamy mieszkańców Koszalina na popołudniową Kawiarenkę Obywatelską, zorganizowaną przy kawie i smacznym ciastku. Porozmawiajmy o sercu naszego Miasta - Śródmieściu. 21 stycznia, Radio Koszalin, godz. 16.00.

czytaj więcej...

Nowy harmonogram warsztatów "Przestrzeń obywatelska - Koszalin Śródmieście"

Z powodów trudności prowadzącego z przyjazdem w zadeklarowanym terminie, daty warsztatów musiały ulec zmianie. Przedstawiamy nowy harmonogram spotkań.

czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty dla organizacji! Ostatnie wolne miejsca!

Zapraszamy organizacje pozarządowe na bezpłatne warsztaty specjalistyczne, skierowane do przedstawicieli sektora pozarządowego z terenu województwa zachodniopomorskiego. Są jeszcze wolne miejsca na warsztat  „Co każdy członek Zarządu wiedzieć powinien – czyli o budowaniu potencjału organizacji pozarządowej” - 18 listopada w Szczecinie.

czytaj więcej...

Informujemy, iż WARSZTAT poświęcony GOSPODARCE  - zaplanowany dnia 12.11.2015r w CITY BOX z przyczyn niezależnych od Pracowni Pozarządowej zostaje odwołany.

czytaj więcej...

Warsztaty "Przestrzeń obywatelska - Koszalin Śródmieście" - AKTUALIZACJA

W najbliższych dniach rozpocznie się realizacja kolejnego ważnego etapu procesu planowania obywatelskiego dotyczącego zagospodarowania Śródmieścia Koszalina. Przez kilka tygodni prowadzony będzie cykl warsztatów mających na celu dalszą pracę nad wnioskami i rekomendacjami służącymi rozwojowi Śródmieścia.

czytaj więcej...

Bezpłatne warsztaty dla organizacji! Nauczymy Cię jak stworzyć wniosek do FIO, dowiesz się jak wzmocnić i wykorzystać potencjał swojej organizacji!

Pracownia Pozarządowa rozpoczyna cykl szkoleń i warsztatów specjalistycznych, skierowanych do przedstawicieli sektora pozarządowego z terenu województwa zachodniopomorskiego. Ich celem jest wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych w codziennej działalności oraz zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia ofert na konkurs Programu FIO 2016.

czytaj więcej...

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Aktualnie realizowane projekty:

Koszalin - miasto na model

Rady Pożytku do STANDARDowego użytku

Współpraca z III sektorem


2006 © Pracownia Pozarzadowa dawniej Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Strona powstała w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego